Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549 in /profiles/a/as/asn/asn/asn.cba.pl/forum.asn.cba.pl/db/mysql4.php on line 48
Amatorskie Skoki Narciarskie - Amatorksie Skoki Narciarskie na Śląsku
This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Amatorksie Skoki Narciarskie na Śląsku
Autor Wiadomość
 vibe1808 
Początkujący Skoczek

Informacje
Rekord życiowy: 22m
Wysłany: 11 Luty 2013, 16:29   Amatorksie Skoki Narciarskie na Śląsku

Witam serdecznie. Piszę do Was (a szczególnie do zagorzałych fanów skoków narciarskich) z pewną propozycją. Otóż:
Pochodzę z Katowic, aktualnie mieszkam w Chorzowie. Nieraz jak przeglądam internet i czytam o organizowanych amatorskich turniejach w skokach narciarskich, to aż serce mi się kraja, że na śląsku nie mamy takiej możliwości. Niecew, Sieniawa, Skawica, Lublin, tam i w innych miejscach są obiekty, zbudowane albo przez gminę albo przez fanatyków skoków, które pozwalają na coroczną organizację turniejów dla amatorów. Jest to świetna zabawa. Wiem, ponieważ w tym roku (10.02.2013) wybrałem się do Skawicy na Mistrzostwa Amatorów Południowej Polski w skokach narciarskich. Zabawa była znakomita, a chętnych nie brakowało. Przyjechali zawodnicy nawet z Mazur! Więc jeśli znajdują się na tym forum chętni na organizację takiej zabawy, piszcie , odpisujcie, krzyczcie. Zbudujmy na śląsku jakiś obiekt (nie za duży, średnio są to skocznie o punkcie konstrukcyjnym na 15 metrze, czasem na 20), napiszmy petycję do prezydenta bądź urzędu gminnego argumentując nasz pomysł wielkim zainteresowaniem południowców w tej dyscyplinie. Jeśli odpowiednio się to rozreklamuje, to nasz Śląsk również wejdzie do kalendarza amatorskich skoczków. Ludzie z okolic Katowic, Chorzowa, Bytomia, Rudy Śląskiej - zgłaszajcie się, a wspólnymi siłami możemy stworzyć podwaliny kolejnej narciarskiej tradycji na Śląsku!

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

5pasta5 
Forumowy Spamer
Doświadczony skoczek

Informacje
Rekord życiowy: około 13 m
Moje Skocznie: K10 x2
Wysłany: 11 Luty 2013, 18:23   

Hej , ja jestem z Wadowic (okolic) wiec nie ma tak daleko. Mozna pomuslec

kamilnycz7 
Początkujący Skoczek

Informacje
Wysłany: 11 Luty 2013, 19:02   

siema ja z okolic Bielska Białej niezły pomysł można by było się o to postarać

vibe1808 
Początkujący Skoczek

Informacje
Rekord życiowy: 22m
Wysłany: 11 Luty 2013, 20:03   

To świetnie! Pytajcie znajomych, niech znajomi pytają znajomych. Ja w środę mam wstępne spotkanie z dwoma znajomymi, żeby omówić pomysł. Będziemy rozmawiać o tym jak to zorganizować. Są już wstępne pomysły, żeby postarać się o dofinansowanie od Unii (Mama znajomego jest byłą prokuratorką , także kwestie prawne będą szybko wyjaśniane). Będę Was informował o postępach pomysłu i jak będzie wiadomo trochę więcej, to od razu dam Wam znać. Wszyscy dobrze wiemy, że Katowice słyną z dobrej organizacji imprez sportowych, więc jeśli coś takiego by wypaliło, mogło by to być na skalę ogólnopolską. Wyślijcie mi zaproszenie na Facebooku. Nazywam się Marcin Pater (Takie zdjęcie z takimi cymbałkami i czterema pałkami w rękach :P). Tam będzie się trochę łatwiej porozumieć, zrobimy grupę i będę tam dodawał kolejnych chętnych :) Wyślijcie mi tylko wiadomość wraz zaproszeniem z informacją , że jesteście z tego forum :)

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje